Aliantele GDN
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Alte concursuri

3 participanți

In jos

Alte concursuri Empty Alte concursuri

Mesaj  MaddMax Sam 23 Iul - 18:15

Hacccc..!!!...2-10,2-10...proba de microfon....2-10...hacccc !!!!....
- Bai Nene,da' concurs de beut,sau ceva de genu,pe-aici nu este ??...haccc ...!!!!...
...hai mai baieti ca viata-i scurta,ce dreaku...faceti si voi ceva mai atractiv...ca trece vara fara noi....Hacccc...!!!!
Mahhh-tata-mahhhh...!!!....m-au podidit lacrimile nu alta cand m-am uitat la lista mea de prieteni si-am vaz't negru pe alb ca "MaddMax nu are inca prieteni". Naspa aiurea si nasol...am dat-o in bara serverul ista....hacccc !!!...pe serverele jucate in urma,toata lumea se ingramadea sa ma stie aproape,chiar si dusmanii...Eehhhh,ce vremuri nene.....asa ca :
- Maestreeeee....inca o tzuica si ada' lautarii sa-mi cante de inima-albastra....hacccc...!!!!!!


(Atentie :fond sonor ).....................................
...De-as mai duce-o pana la toamna, lelitza ioana,
Sa ma duc din crama in crama, lelitza ioana,
Sa beau vin sa manc pastrama lelitza ioana.
........................................................................

....Hacccc !!....
- Sa ma vedeti in picioare ,dragi colegi...nu'sh pe unde umblati...nu-sh cu cine sunteti prieteni....dara mie mi se rupe sufletu' nu alta ca nu m-a luat nimeni in seama,macar la un parastas dansant acolo....nu zic de-un chiolhan boieresc,ca sa ne doara capu' vre-o 3 zile....si sa umblam dupa o ciorba de potroace ca sa ne dregem...si-apoi s-o luam iar de la-nceput.....Hacccc !!!!
...Ha-ha-haaaaa.....ce-mi plac glumele mele....ha-ha-haaaa......hacccc !!!
MaddMax
MaddMax

Mesaje : 4
Reputatie : 0
Data de inscriere : 29/05/2011
Localizare Localizare : Iasi

Sus In jos

Alte concursuri Empty Re: Alte concursuri

Mesaj  Vizitato Dum 24 Iul - 13:28

Esti comic. Dar... cine, mai exact, esti tu ? Shocked
avatar
Vizitato
Vizitator


Sus In jos

Alte concursuri Empty Re: Alte concursuri

Mesaj  MaddMax Dum 24 Iul - 18:16

- Eu...???
( la fel puteam sa zic si eu de tine,dar am obrazul destul de subtire...era destul sa dai un search si rezolvai enigma...)
- Eu,sunt o persoana care vede in jocul asta virtual un mod de distractie...si-l tratez ca atare.Sunt destul de ajuns in viata reala ca sa pot rade cu gura pana la urechi cand descopar oameni ce incearca sa deturneze sensul de distractie a jocului in sine si joaca cu o sobrietate si o batzosenie constipata......
Am postat asa mai comic...in gandul ca si voi vedeti la fel,dar daca gresesc...nu-mi cer deloc scuze,e problema fiecaruia.
Am asteptat inca de la inceput ca forumul sa fie si un loc de discutii , de distractie,de cunoastere intre jucatori,dar am asteptat in van...deoarece ori le e frica...ori nu au timp...ori le lipseste simtul umorului.
Amicul meu "Diabolic"...castigatorul WW-ului de pe S-6 recent incheiat are o vorba:
"Daca la sfarsitul serverului ai 100 de medalii sau 100 de sate,oricat te-ai fuduli tu cu ele...nu inseamna nimic,toate raman si se sterg la restartare,dar daca la sfarsit de server ai ramas macar cu un prieten,atunci NU AI JUCAT DEGEABA ".
(Bahhh,mare filozof in viata mai e maestrul asta a meu....mai ales dupa ce mi-a golit damingeana de visinata...)
Asa ca, domnule coleg,EU sunt acela care incearca macar spre sfarsitul acestui banal server sa gasesc oameni cu care sa comunic...chiar la nivel comic...decat deloc.
Ce te costa sa postezi si tu acolo o prostioara ???
Puteti sterge acest subiect,consider inutila incercarea .
MaddMax
MaddMax

Mesaje : 4
Reputatie : 0
Data de inscriere : 29/05/2011
Localizare Localizare : Iasi

Sus In jos

Alte concursuri Empty Re: Alte concursuri

Mesaj  Vizitato Dum 24 Iul - 23:25

Nu ti-ai ales bine serverul, forumul, alianta, perioada... Forumul e aproape pustiu. Sunt doar cativa care posteaza...
avatar
Vizitato
Vizitator


Sus In jos

Alte concursuri Empty Re: Alte concursuri

Mesaj  Lord Dark Lun 25 Iul - 0:04

mad ...hai ca te-am adaugat eu la prieteni pe acest forum ....iar pana la final sunt sigur ca o sa mai gasesti vre-o doi ...oricum nici tu nu te-ai ingramadit prea mult sa postezi pe aici ...

si cu aceasta ocazie mai fac un post si poate ajung pe primul loc in topul celor mai activi postatori ai lunii cheers
Lord Dark
Lord Dark
Tarabostes
Tarabostes

Mesaje : 617
Reputatie : 40
Data de inscriere : 01/09/2010

Sus In jos

Alte concursuri Empty Re: Alte concursuri

Mesaj  comisaru Lun 25 Iul - 7:55

MaddMax are dreptate in aceste cuvinte, din pacate s-a pierdut ideea de joc si a devenit o obsesie pentru multi dintre noi.
Eu pot spune ca am ramas cu prieteni pe parcursul anilor de travian si ,cum ma tot plimb prin tara din cauza serviciului , uneori mai beau un paharel cu ei.
MaddMax nu te cunosc personal dar esti simpatic , asa ca as dori sa faci parte din prietenii mei din travian.
Respectele mele pentru nonsalanta cu care ai scris acele cuvinte ..... am ras chiar , cred ca esti oltean totusi , de-al lui nea Marin.
comisaru
comisaru
Druider
Druider

Mesaje : 370
Reputatie : 20
Data de inscriere : 10/01/2011
Varsta : 50
Localizare Localizare : Filiasi

Sus In jos

Alte concursuri Empty Re: Alte concursuri

Mesaj  Vizitato Lun 25 Iul - 10:10

Si mie mi se pare simpatic. Chiar mi-a placut ce am citit. Pare sa aiba o imaginatie bogata si reuseste sa o exteriorizeze/exprime prin niste imagini vizuale si auditive foarte bine conturate si creionate. Imi cer scuze daca am fost cam dur in exprimare, dar nu inteleg faza cu prietenii... Nu poti sa-ti faci prieteni pe un forum pe internet doar scriind 1 post. Si, sa fim seriosi, nici schimband vorbe prin travian, nu prea e prietenie. Alta e cand te intalnesti cu oamenii, care iti cer crizati la 1 noaptea "CROP! CROP!", bei un paharel cu ei, cum spunea si Comisaru, etc. In fine, daca ai chef de vorba, glume, orice, da-mi un mesaj in joc si inca odata scuze, dar cred ca n-ai inteles ce vroiam eu sa zic. Razz

PS: damigeana* (fara "n" geek )
avatar
Vizitato
Vizitator


Sus In jos

Alte concursuri Empty Re: Alte concursuri

Mesaj  Vizitato Lun 25 Iul - 10:20

Lord Dark a scris:mad ...hai ca te-am adaugat eu la prieteni pe acest forum ....iar pana la final sunt sigur ca o sa mai gasesti vre-o doi ...oricum nici tu nu te-ai ingramadit prea mult sa postezi pe aici ...

si cu aceasta ocazie mai fac un post si poate ajung pe primul loc in topul celor mai activi postatori ai lunii cheers

mai ai putin si ma ajungi din urma Very Happy cheers
avatar
Vizitato
Vizitator


Sus In jos

Alte concursuri Empty Re: Alte concursuri

Mesaj  Vizitato Joi 4 Aug - 0:46

hai nu mai vb de intalniri ca si acuma sunt suparat ca nu am ajuns sa ma intalnesc anul trecut cu ciciotul si paradis si restul.... Sad anul asta ne intalnim sigur.... bem si noi ceva (eu cica am 16 ani Embarassed ) ca deh...cum spunea cristi minculescu in reclama: Atmosfera e ciudata cand bei numa apa plata Laughing
Mai bine discuti planurile fata in fata decat pe net Very Happy
avatar
Vizitato
Vizitator


Sus In jos

Alte concursuri Empty Re: Alte concursuri

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum