Aliantele GDN
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

discutii de pe alte servere

+7
Userer2
Gabriel Pop
userer
Shevcenko
Connan Barbaru
blackmoon
Lord Dark
11 participanți

Pagina 2 din 6 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul

In jos

discutii de pe alte servere - Pagina 2 Empty Re: discutii de pe alte servere

Mesaj  Hannibal. Sam 26 Sept - 15:16

Eu inca astept sa inteleg de ce nu duceti pana la capat chestiunea cu Ana,daca ati fost intradevar scosi din joc pe nedrept de ea,ar fi deajuns ca prietenul tau Maxine sa dea team viewer lui Yaenara cu discutia in care il lasa sa trasfere argint pe s1 si Ana ar zbura..sau doar ati manipulat oamenii prin minciuni de doi bani? Basketball
Tot la fel a zburat si alt mh,care dorea sa ne jucam de-a hoti si...hoti.Nu Zeitate?
Doar de aia ma injura stimata ma-ta ,laudat fie-i numele...ca sa mai spunem si adevarul nu? Basketball

Mai Alex Velea din nv,s4.... nu te inteleg,doar am specificat ca nu are legatura cu tine,daca era pentru tine suna cam asa:
www.youtube.com/watch?v=usABWv_RAEA

Hannibal.
Pedestru
Pedestru

Mesaje : 96
Data de inscriere : 14/06/2013

Sus In jos

discutii de pe alte servere - Pagina 2 Empty Re: discutii de pe alte servere

Mesaj  ZeitaAtena Sam 26 Sept - 12:16

cititor a scris:daca e anonim ,de unde nu a castigat nici un server ?
mai multa coerenta in debit


Fraza asta e tradusa cu google translate? study

ZeitaAtena
Pedestru
Pedestru

Mesaje : 78
Data de inscriere : 26/04/2011

Sus In jos

discutii de pe alte servere - Pagina 2 Empty fara nici o legatura cu hanny

Mesaj  pulp1971 Vin 25 Sept - 22:29

Dar halatul cat e..... cat e halatul ...
avatar
pulp1971
Vizitator


Sus In jos

discutii de pe alte servere - Pagina 2 Empty Re: discutii de pe alte servere

Mesaj  Salahorul Joi 24 Sept - 10:58

cititor a scris:daca e anonim ,de unde nu a castigat nici un server ?
mai multa coerenta in debit

nu intelegem la ce te referi, cititorule draga Mad
Salahorul
Salahorul

Mesaje : 6
Reputatie : 1
Data de inscriere : 19/09/2015

Sus In jos

discutii de pe alte servere - Pagina 2 Empty Re: discutii de pe alte servere

Mesaj  cititor Joi 24 Sept - 10:32

daca e anonim ,de unde nu a castigat nici un server ?
mai multa coerenta in debit

avatar
cititor
Vizitator


Sus In jos

discutii de pe alte servere - Pagina 2 Empty die pls

Mesaj  Salahorul Lun 21 Sept - 23:39

salah al-dead a scris:voi sunteti cei care nu reusiti sa castigati nici un server de ani de zile
salah, colectionar de servere pierdute ce esti!
in afara de serverul pe care l-ai castigat cu unite, mai zi-mi unu in ultimii 5 ani pe care l-ai terminat in echipa castigatoare
cyclops
Salahorul
Salahorul

Mesaje : 6
Reputatie : 1
Data de inscriere : 19/09/2015

Sus In jos

discutii de pe alte servere - Pagina 2 Empty galben

Mesaj  Salahorul Dum 20 Sept - 16:29

salah, oare ne spui in final un nume de cont(nebanat daca se poate) de pe un server ro actual?
buny a scris:voi sunteti cei care nu reusiti sa castigati nici un server de ani de zile
tu cu cine crezi ca vorbesti aici, baiete? ai vazut cumva mai multe persoane? in caz ca esti derutat, joc singur pe cont, nu am coplayer, nu trebuie sa vorbesti la plural.
Salahorul
Salahorul

Mesaje : 6
Reputatie : 1
Data de inscriere : 19/09/2015

Sus In jos

discutii de pe alte servere - Pagina 2 Empty Re: discutii de pe alte servere

Mesaj  HANNIBAL Dum 20 Sept - 12:40

Daca nu iei lama sa te tai ca sa imi arati ce dur esti tu anonimule tot nu ma impresionezi,pana una alta voi sunteti cei care nu reusiti sa castigati nici un server de ani de zile,si invitatia ramane deschisa daca doresti,spui unde vrei sa fi ferma si se rezolva Basketball
Am uitat..esti doar un sobolan care se ascunde,cum ma sa te temi la un joc?Daca esti bun pui numele frumos si vedem care este mai bun,nu behai ca oaia pe forum aberatii si esti maro in pantaloni ca se poate sa iti aflu numele din joc Basketball
avatar
HANNIBAL
Vizitator


Sus In jos

discutii de pe alte servere - Pagina 2 Empty bah

Mesaj  Salahorul Dum 20 Sept - 12:29

Hannibal a scris:Am trait sa o vad si pe asta,un anonim sa ma intrebe unde joc...fiule,vad ca esti fericit si sarac cu duhul,id-ul meu de skype este cunoscut de toata lumea,dai add,spui unde vrei sa fi ferma si rezolvam:)
trebuie sa ma misc destul de repede, sa iti prind armata inainte sa iei ban pentru multi.
Ma, cat de prost sa fi sa crezi ca dupa ce ai deschis cutia pandorei cu reclamatiile legat de conturi secundare, o sa existe vreun server pe care tu sa joci si sa poti sa duci serverul la final cu conturile secundare pe care eventual ti le creste fraiera de Freya.
Daca vrei sa joci un server cap-coada ca un anonim(asa cum esti de fapt), incearca sa uiti de nick-urile pe care le-ai avut, pentru ca suntem cu ochii pe tine si stii ca nu te poti abtine de la trisaturi ... o sa fii banat cu prima ocazie si ajungi iar la delete, ca pe mai toate serverele pe care le-ai jucat.
Hannibal a scris:cu Ana lasand pe Maxine
chiar m-as fi mirat sa ratezi ocazia sa iti expui din nou obsesiile legate de cei care ti-au tras-o jocolor da zeita, ce mai zice zeita? alien
Salahorul
Salahorul

Mesaje : 6
Reputatie : 1
Data de inscriere : 19/09/2015

Sus In jos

discutii de pe alte servere - Pagina 2 Empty Re: discutii de pe alte servere

Mesaj  Hannibal Sam 19 Sept - 22:00

Am trait sa o vad si pe asta,un anonim sa ma intrebe unde joc...fiule,vad ca esti fericit si sarac cu duhul,id-ul meu de skype este cunoscut de toata lumea,dai add,spui unde vrei sa fi ferma si rezolvam:)
In rest chiar nu inteleg de ce va certati cu mine,e vina mea ca sunteti slabi si nu puteti castiga un server singuri? Basketball Sau e vina mea ca va muscati de fund intre voi,uramarind fiecare interesul propriu si atat?
De exemplu cu Anthem,cu dovezile clare pe skype la maxine,era deajuns sa dea team viewer la Yaenara si zbura Ana de la mh,insa nu va da niciodata acces pe skype la el impotriva lui Ana findca asta i-ar dauna unei viitoare colaborari cu echipa..sau a omis capsunarul sa va spuna ca doreste sa fie mh?Very Happy Ca nu are sanse asta e partea a doua,insa el spera si chiar nu e vina mea ca sunteti indeajuns de cretini sa dati dell pentru el cand el putea sa scape de Anthem de mult...
De la admin.ro sa spus clar,daca ei primesc acces pe contul de skype de unde apar acele printuri cu Ana lasand pe Maxine sa faca fraude cu argint pe s1 ar fi exclusa din echipa..insa de ce oare refuza sa dea team wiever? Basketball
In rest sarbatori fericite si rugati-va la doamne doamne sa va dea si minte,ca relaxati sunteti Basketball
avatar
Hannibal
Vizitator


Sus In jos

discutii de pe alte servere - Pagina 2 Empty ba ala

Mesaj  Salahorul Sam 19 Sept - 17:06

Apropo, asta cu gura mare pe aici, spune-ne si noua contul pe care joci pe vreun server ca sa stim si noi daca e ceva de capul tau pe travian, sau erai jucator doar pe vremea cand te tinea in brate GDN/UNITE
Legenda spune cam asa:
ro3:
Profil jucător - S.I.P.A.D.O.
Clasament: 530
Rasă: Romani
Alianţă -
Sate 2
Populaţie: 433
Schimbă profil
Descriere:
Cont bantuit de Ionut Salah(oru)
Persoana non grata pe toate serverele romanesti de travian
empire:
Jucatorul cu numele Salah al-Din nu exista!
Salahorul
Salahorul

Mesaje : 6
Reputatie : 1
Data de inscriere : 19/09/2015

Sus In jos

discutii de pe alte servere - Pagina 2 Empty Re: discutii de pe alte servere

Mesaj  Hannibal. Mar 15 Sept - 20:01

Eu din cate vad nu pare sa va amuzati,sunteti intrati pe serverul Empire, unde va exprimati frustrarea grav ,din cauza nu aveti ce ii face lui Ana...daca doresti fac print,asa ca mai usor cu mintitul ,ca nu prea tine. Basketball
In rest bine sanatoasa?Fizic intreb...daca esti sanatoasa:)
Ai perfecta dreptate in ce spui,din ce scriem se observa cam ce hal de studii si inteligenta posedam,nici eu nu o puteam spune mai bine study
... astea se numesc puncte de suspensie,se folosesc in contextul celor scrise de tine ca sa exprime pauze in gandire,la cate ai pus putem aprecia cam cate pauze de gandire ai nevoie pentru a scrie 3 randuri.
Dar la vandut telemea conteaza mai putin nu? Basketball
P.s:ce a ajuns Unite cu voi ca lideri,o urma de bun simt daca exista probabil nu mai deschideati gura veci:
http://prntscr.com/8go6d3
avatar
Hannibal.
Pedestru
Pedestru

Mesaje : 96
Reputatie : 3
Data de inscriere : 14/06/2013

Sus In jos

discutii de pe alte servere - Pagina 2 Empty Re: discutii de pe alte servere

Mesaj  tot eu Mar 15 Sept - 6:08

pai decat sa dau la roaba saracie ce esti mai bine vand branza.....noroc ca ai fost barbat ca daca erai fata iti spuneau astia muma padurii...ca asa dintr`o parte semeni cu o ata si esti bun de bagat in ac,nu degeaba ti`am spus ca esti material excelent de laborator de anatomie..si contrar cunostiintelor tale chiar am ceva studii ceea ce la tine lipsesc cu desavarsire ,se vede dupa cum scrii dar nu te poti astepta la nimic bun de la tine asa ca nu ma stresez, cand minti sau iti spui parerea pentru ca nu prea conteaza...noi aici impreuna cu maxine ne amuzam,iti catalogam intelepciunea inegalabila care exista pe serverele romanesti de travian,si pariem ce minciuni mai scornesti...vai de viata ta saracie
avatar
tot eu
Vizitator


Sus In jos

discutii de pe alte servere - Pagina 2 Empty Re: discutii de pe alte servere

Mesaj  Hannibal. Mar 15 Sept - 0:10

Dap,saracie crunta,noroc ca am fost baiat altfel chiar nu aveam nici o jucarie...
Totusi din cate stiu de la prea iubita ta fica, meseria ta se rezuma la a vinde branza,ori fie vorba intre noi asta nu este chiar o 'meserie",o fi o ocoupatie banoasa asa cum spui,insa ma gandesc ca nu necesita studii de specialitate,doar un training eventual cu pastori din zona..ca sa fiu delicat nu am spus ciobani,sper sa apreciezi asta.Nu pot decat sa iti urez succese in "meseria" asta putin mirositoare ,cine stie cu putin noroc poate apari in reclamele vodafone.. study


Fara legatura cu Pulp....
www.youtube.com/watch?v=Eu03obnZLNk
avatar
Hannibal.
Pedestru
Pedestru

Mesaje : 96
Reputatie : 3
Data de inscriere : 14/06/2013

Sus In jos

discutii de pe alte servere - Pagina 2 Empty nina

Mesaj  blackmoon Lun 14 Sept - 20:30

sifo, vad ca tot insisti sa ma musti de dos...da mai, ne`am nascut intr`un oras frumos,avem meserii frumoase si banoase si ne permitem sa te injuram ca putem...tu te`ai nascut undeva in saracie si esti un bun material de studiu in laboratoarele de anatomie,mai putin creierul ca ala iti lipseste in totalitate.
avatar
blackmoon

Mesaje : 2
Reputatie : 0
Data de inscriere : 14/02/2014

Sus In jos

discutii de pe alte servere - Pagina 2 Empty Re: discutii de pe alte servere

Mesaj  pulp71 Mar 1 Sept - 23:10

Si cum o minune nu ii sade bine singura.... ma refer la aceasta disputa intre fostii lideri de acum 2-3 servere ai GDN-ului mai anunt eu una: LUPII a acceptat PNAul cu GDN 1. astăzi 22:32 ...(azi 1 septembrie 2015, se scrie istorie!) ..hahahaha ....
avatar
pulp71
Vizitator


Sus In jos

discutii de pe alte servere - Pagina 2 Empty Re: discutii de pe alte servere

Mesaj  Hannibal. Vin 28 Aug - 22:30

Care  echipa?Defuncta...ca echipa unite nu exista fata mea Basketball  Cu maxine ,fereasca doamne doamne sa ma compar,pe el il inteleg ca a dat dell..nu mai avea cine sa ii bage aur Basketball

Sa inteleg ca ai luat ban findca ai vorbit ca in mahala cu jucatorii?Si mai esti si mandra de asta,eu cand am spus ca tu si mamica ta proveniti dintr-un cartier de la periferie unde usa cortului nu e o metafora...
avatar
Hannibal.
Pedestru
Pedestru

Mesaje : 96
Reputatie : 3
Data de inscriere : 14/06/2013

Sus In jos

discutii de pe alte servere - Pagina 2 Empty Re: discutii de pe alte servere

Mesaj  ZeitaAtena Vin 28 Aug - 22:06

Hai sa iti demonstrez cat esti de prost (si asta doar ca imi face o deosebita placere )

Expeditor:
Multihunter
Subiect:
Penalizare
Trimis:
astăzi 10:44
Salut Surpriza,

Contul tau de joc a fost penalizat cu 50% din nivelurile cladirilor si campurilor de resurse (fara lanuri) cumulate pe motiv de prejudiciere a imaginii si/sau folosire a unui limbaj neregulamentar la adresa jucatorului "Mosul" in data de 27.08.2015


EU am luat o singura banare cu 4 ore inainte de delete pentru ca i-am zis lui Mosu de dulce stiind in 4 ore se sterge contul.Asta ca sa vezi cat esti tu de prost si cat rahat mananci zilnic pe aici.Dupa cum spuneam tu traiesti in realitatea ta paralela , o realitate pe care atat de tare ti-o doresti sa fie adevarata inca ai inceput si tu sa crezi in ea.
Si atata timp cat echipa Unite a ales sa dea delete , chiar nu ne intereseaza cine ce castiga.Tot ce ne-a interesat a fost sa te vedem pe tine injurat de toti, marginalizat de fostii colegi , vorbit pe la spate de aia la care le cereai conturi pe skype si pe facebook si care apoi radeau de tine pe conferinta si puneau copy paste-uri.
In momentul in care tu ai ajuns un nimeni, o nulitate, am facut praf adversarii in 4 saptamani de au mai ramas 120 de oameni in 2 cadrane,apoi am schimbat adversarul , atentia noastra fiind numai asupra mh-ului.Apropo , acelasi MH care si-a batut joc de tine cum a vrut p...a ei Smile
Si daca frustrarea ta vine in urma faptului ca noi toti l-am ales pe maxine in defavoarea ta , te anunt, ca tot noi toti am face aceasi alegere inca de 10 ori de aici incolo.Tu nu te compari cu maxine , nici la modul de exprimare , nici la felul de gandire , nici la educatia care amandoi ati aratat-o , nici la implicare , nici la interactiunea lider-jucator.Iti este mult superior in toate.
Astea fiind spuse , nu ne mai deranja privirea cu fabulele tale create din frustrare ,  nu faci altceva decat sa provoci zambete si satisfactie cand te vedem asa distrus de viata.
ZeitaAtena
ZeitaAtena
Pedestru
Pedestru

Mesaje : 78
Reputatie : 5
Data de inscriere : 26/04/2011

Sus In jos

discutii de pe alte servere - Pagina 2 Empty Re: discutii de pe alte servere

Mesaj  Hannibal. Vin 28 Aug - 21:24

Hai sa nu vorbim de dizabilitati ca incep a cauta prin arhiva sa vedem cine si cum le poseda..sau de la vreo lovitura ti-ai pierdut memoria?Smile
Cum ma sa minti tu oameni ca ai fost banata degeaba tu si 40 de conturi cand toate alea erau conturi preluate de voi?Smile)Sa pui oameni sa stearga pentru mofturile tale si ale  capsunarului?
Cine castiga s3? Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers
avatar
Hannibal.
Pedestru
Pedestru

Mesaje : 96
Reputatie : 3
Data de inscriere : 14/06/2013

Sus In jos

discutii de pe alte servere - Pagina 2 Empty Re: discutii de pe alte servere

Mesaj  ZeitaAtena Vin 28 Aug - 19:58

eu inca ma intreb daca tu esti nebun pe bune , sau faci doar pe prostu , dar cred totusi ca esti deadreptu schizofrenic, altfel nu-mi explic cum poti trai intr-o lume inventata de tine si in care fabulezi zilnic, ba mai mult de atat povestea ta imaginara se si schimba de la o ora la alta.

Inainte credeam ca inventezi ca sa enervezi adversarii , dar acum cred ca trebuie sa te ajutam intr-un fel sau altu , esti foarte bolnav.Eu inca stau si ma intreb cum ai permis de conducere , tu poti omoari pe cineva pe strada in orice moment , dementa e o boala foarte grava.

Cu parere de rau pe viitor refuz sa mai pot vreun dialog cu tine , persoanele cu dizabilitati trebuie lasate in pace , altfel tare imi e teama ca faci vreun atac si iti dai foc la casa

Doamne fereste!!!!
ZeitaAtena
ZeitaAtena
Pedestru
Pedestru

Mesaje : 78
Reputatie : 5
Data de inscriere : 26/04/2011

Sus In jos

discutii de pe alte servere - Pagina 2 Empty Re: discutii de pe alte servere

Mesaj  Hannibal. Vin 28 Aug - 19:37

Acest topic se poate inchide de acum,multumesc Lord Dark pentru intelegerea dovedita,in momentul cand pseudo-lideri unite refuzau sa purtam discutiile pe forumul unite.Multumesc lui Andreea,Shev,Coco pentru sprijinul si ideile furnizate in demersul catre travian.gmh,de asemenea multumesc tuturor care m-au ajutat cu parole si conturi pe care am putut sa le oferim maretilor lideri jedene ca sa isi ia ban zdravan si in final sa declare Game Over,pentru ca dincolo de toata demagogia,situatia a fost simpla:lideri unite au preluat zeci de conturi,le-au utilizat la push,cuceriri de sate si pentru deff apoi cand s-au adunat destule dovezi au fost banati impreuna cu conturile detinute...banati in mod corect,folosirea de proxy nu ia ajutat cu nimic.
Impertinenta unuia ca tajka(un jucator sub-medioacru,cea mai mare armata la el a fost 50k in 7 ani) care da mesaj pe mandarina_88 sa ii cedeze neaparat un sat apoi se mira ca ia ban ,sau mesajele lui Surpriza in care cere parole ca sa lanseze atacuri apoi la fel se mira ca ia ban nu se pot cataloga,insa putem spune ca inteligenta nu este principala lor calitate,toate barfele si manipularile nu v-au folosit la nimic,asa cum v-a spus spus si Andreea cand ati decis sa sprijiniti capsunarul...Unite a pierdut s3. Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball
avatar
Hannibal.
Pedestru
Pedestru

Mesaje : 96
Reputatie : 3
Data de inscriere : 14/06/2013

Sus In jos

discutii de pe alte servere - Pagina 2 Empty Re: discutii de pe alte servere

Mesaj  Hannibal. Joi 27 Aug - 22:12

Felicitari stupiza pentru conducerea glorioasa spre groapa a confederatiei Unite,dovada de inteligenta maxima,sa pierzi un server care se putea castiga cu ochii inchisi si sa arunci vina pe prietenul mh,sau nu ai spus la oameni de legatura ta cu anathem?
Probabil stia sotul tau de ce te mai agresa uneori cand te prindea pe travian,chiar nu este pentru tine jocul asta:D
avatar
Hannibal.
Pedestru
Pedestru

Mesaje : 96
Reputatie : 3
Data de inscriere : 14/06/2013

Sus In jos

discutii de pe alte servere - Pagina 2 Empty Re: discutii de pe alte servere

Mesaj  ZeitaAtena Joi 27 Aug - 18:45

Iar iti sta gandul numai la mine PISADO?Eu iti inteleg obsesia , dar crede-ma nu te vreau , trebuie sa iti vezi de propria viata, sa iti gasesti pe cineva care sa te placa ( hahaha) si sa incetezi sa ma agasezi cu insistentele tale si cu modul tau continuu a vorbi numai de mine.Ai observat ca timp de 4 luni nu te-am bagat in seama, insa insisti, dar crede-ma orice ai face, tot un nul , un nimeni si un psihopat ramai.

te-am pupat pe fruntea aia lata.
ZeitaAtena
ZeitaAtena
Pedestru
Pedestru

Mesaje : 78
Reputatie : 5
Data de inscriere : 26/04/2011

Sus In jos

discutii de pe alte servere - Pagina 2 Empty Alea iacta est

Mesaj  Hannibal. Joi 27 Aug - 13:22

Oho:))da-ti dell toti ca au luat ban capsunarul de maxine si incrucisata de Stupiza.
Cum sa pui oameni sa dea dell pentru ca tu esti in plop ca lider?Cat a-ti crezut ca va merge cu mintitul,se stia de ani de zile ca sunteti pe langa travian,iar sa pierdeti un server cand aveati 80% din jucatori la voi,si sa spuneti ca mh(care mh este Ana,prietena lui Surpriza si cea care facea sch de guma cu Maxine) e de vina e penibil in ultimul hal,va-ti batut joc de oameni mai incompetenti mei,si-au meritat-o e drept,prostia se plateste.
Id-ul de skype il stie cine doreste sa facem echipa pe alt server in viitor,pana la urma timpul a demonstrat cine avea dreptate,cine spunea adevarul si cine manipula jucatorii.
avatar
Hannibal.
Pedestru
Pedestru

Mesaje : 96
Reputatie : 3
Data de inscriere : 14/06/2013

Sus In jos

discutii de pe alte servere - Pagina 2 Empty Re: discutii de pe alte servere

Mesaj  Connan Barbaru Lun 24 Aug - 10:22

Jucatorilor care sunteti jucatori...mi-ar fi jena sa ma mai plang pe ici-colo si mai ales cu MM-uri ca v-a banat MH-ul 35 de conturi. Pai vi le-a banat dreaq, asta nu se cheama ca MH tine cu NV. Simtiti-va avantajati inca daca nu v-a si sters armatele de pe ele asa cum s-a facut in NV, unde s-au banat conturi de n-aveau nicio treaba cu multiaccount. Pe mine unu nu ma deranjeaza sa pierd serverul asta, stiu sa pierd si cu capul sus, victoria nu e singura optiune pe server. Castigul de prieteni si de oameni de incredere e mult mai mare decat o victorie cu manarii si multiaccounturi. Singura chestie care ma deranjeaza in continuare pe serverele RO e faptul ca nu se joaca corect.
Daca pierdeam serverul pe bune, da, atunci ma simteam deranjat. dar asa cand se joaca in stilul in care o faceti voi...nu ma simt deloc lezat.
Connan Barbaru
Connan Barbaru

Mesaje : 2
Reputatie : 1
Data de inscriere : 15/06/2015

Sus In jos

discutii de pe alte servere - Pagina 2 Empty zat

Mesaj  Userer2 Dum 26 Iul - 20:55

Da da,stiu...voi astia din n~team sunteti ca americanii in filme: nu va bate nimeni.
desi luati bataie,voi tot iesiti si puneti doar rapoartele care va convin voua(apropo,NIL nu mai are gloante) la subutai i s~a uscat praful de pusca iar Homer & lexatb s~a lipit ca la meteo...rapoartele astea unde sunt,dl purtator de cuvant al n~team?
au fost vremuri(cam acum o luna cand inca nu intrasem in voi,pentru ca asteptam artefactele) cand erati mari zmei si ne dadeati lectii pe aici ca sa jucam corect,sa nu ne facem secundare si sa nu trisam. cat de handicapat sa fie hannibal,sa creada ca o sa isi poata face alianta de ferme si sa stea singur intr~o alianta sa isi poata face de cap si sa scape nebanat? da la motanu cantator nu i~ai zis sa nu triseze? lui xtavi nu i~ai dat sfaturi de astea utile?
bre,voi credeti ca jucati contra unite cu adversari de aia de care ati avut pe serverele alea care le~ati castigat prin noncombat? wrong!
aici jucati cu o echipa care nu a renuntat dupa ce a fost lovita cu banuri necinstite la inceputul serverului,da uite ca s~a trezit ana si v~o trage si voua sa vedeti ce inseamna sa iei 25-33% pentru ca ai cucerit un sat de la unu care a renuntat,sau ca ai farmat niste conturi care au renuntat.
vreti sa jucati corect,acu hai sa jucam corect,ca noi stim sa va batem oricum. sau ce? aveti probleme ca nu mai poate face hany~buni conturi ca sa prosteasca jucatori doar doar primeste o parola sa mai strice cateva conturi din unite?
hai siktir,plangaciosilor
Userer2
Userer2

Mesaje : 10
Reputatie : 0
Data de inscriere : 17/07/2015

Sus In jos

discutii de pe alte servere - Pagina 2 Empty Re: discutii de pe alte servere

Mesaj  Hannibal. Dum 26 Iul - 20:33

shev fi serios,jumatate din rapoartele lor sunt atacuri pe jucatori fara alianta,au catapultat ferme si au fost demolati grav in schimb,insa au mh cu ei si are cine ii ajuta.Un server clar de doi bani care nu merita pierdut timpul...lasati unite si natari plus mh lor de casa sa alerge singuri Basketball
avatar
Hannibal.
Pedestru
Pedestru

Mesaje : 96
Reputatie : 3
Data de inscriere : 14/06/2013

Sus In jos

discutii de pe alte servere - Pagina 2 Empty Re: discutii de pe alte servere

Mesaj  Shevcenko Dum 26 Iul - 19:34

Userer2 a scris:ma intreb,ca tot au amutit jmecherii din nord aia care aveau gura mare inainte de artefacte,inainte de a pleca unite pe n-team....si ma refer in special la padrinio si marjatu: ce metode o sa mai gaseasca d~na antathem sa "echilibreze" servarul?
cata bataie trebuie sa va luati mah,ca sa pricepeti ca unite e cu doua clase peste voi?
nu plange iubi Basketball
lingeti~va ranile baieti si caiti~va
the end is near

Tu suferi de analfabetism functional sau ai alta tastatura ?Observ ca scrii cuvintele asa cum se pronunta: Padrinho-Padrinio, server-servar. In fine, ramai asa.
Se pare ca a gasit Anthem cum sa echilibreze serverul.
Ati dat in 50 de capitale, dar de alea 30+ capitale lovite de N-Team nu spui nimic sau liderii tai nu te-au informat?Vorbesti mult, prost si fara rost. Asta a ajuns travianul, sa iasa in fata niste idioti ca tine, care n-au treaba cu jocul in sine ci doar sa comenteze pe forumuri, bloguri etc.
Nu am toate rapoartele salvate si nici n-au atacat toti, pun doar ce am si e ultimul post, sa nu crezi ca intru in jocul tau prostesc..ti-am acordat oricum deja prea multa atentie prin postul asta.
http://travian-reports.net/ro/report/32010fb1dff marjatu vs red galaxy
http://travian-reports.net/ro/report/3218894f067 lucik vs inteleptu
http://travian-reports.net/ro/report/32141c4b932 japayx vs spartans
http://travian-reports.net/ro/report/32140db1e6c sutza vs vpstefan
http://travian-reports.net/ro/report/32191ff5b47 neo end vs jupan.l
http://travian-reports.net/ro/report/32157d601fe muschiu vs costel
http://travian-reports.net/ro/report/322015836be Spionu vs maciucarul1234
http://travian-reports.net/ro/report/322234cba1d Subutai vs specialdanny
http://travian-reports.net/ro/report/32271bf3cb6 John Locke vs usd
http://travian-reports.net/ro/report/32272e5eb24 nil vs graseband
http://travian-reports.net/ro/report/322963d6dc7 pricalistu vs noima
http://travian-reports.net/ro/report/323451fd953 el padrinho vs hidd3n
http://travian-reports.net/ro/report/322915803fa,32292ac798e sonda vs hash2k
http://travian-reports.net/ro/report/32445086707 spionu vs chello
http://travian-reports.net/ro/report/33049473b1e,33050c8804e,330522fe657 apache vs cpt.schumy
http://travian-reports.net/ro/report/33077781adb japayx vs cristik1
http://travian-reports.net/ro/report/33082493f39 john locke vs spis1
http://travian-reports.net/ro/report/33107ce86b8 lucke vs maga
http://travian-reports.net/ro/report/33269c67ea3 mosul vs canisu
http://travian-reports.net/ro/report/33255e43b85 pricalistu vs slv.bz
http://travian-reports.net/ro/report/33247c46869 motanu cantaret vs tomy
http://travian-reports.net/ro/report/33283225605 florin vs groparul
http://travian-reports.net/ro/report/33267954052,332689dcb32,332703002db rastaman vs csupy
http://travian-reports.net/ro/report/3333507ecef el padrinho vs vanbasten
http://travian-reports.net/ro/report/32911c59e6a spionu vs ratatouille
http://travian-reports.net/ro/report/329511ecff7 neo end vs ratatouille (capitala stearsa)
Shevcenko
Shevcenko

Mesaje : 10
Reputatie : 0
Data de inscriere : 21/06/2015

Sus In jos

discutii de pe alte servere - Pagina 2 Empty bot

Mesaj  Userer2 Dum 26 Iul - 18:44

dedicatie pentru cuplul aflat in silenzio~stampa,shave~hanibal
https://www.youtube.com/watch?v=KZBvoTwxHQQ
Nimeni nu se pune cu unite
Dupa ce v~am nivelat 50 de capitale,va mai da si anathem acu bomboane pe coliva Smile
Basketball Basketball Basketball
Userer2
Userer2

Mesaje : 10
Reputatie : 0
Data de inscriere : 17/07/2015

Sus In jos

discutii de pe alte servere - Pagina 2 Empty zbarci

Mesaj  Userer2 Vin 24 Iul - 11:20

ma intreb,ca tot au amutit jmecherii din nord aia care aveau gura mare inainte de artefacte,inainte de a pleca unite pe n-team....si ma refer in special la padrinio si marjatu: ce metode o sa mai gaseasca d~na antathem sa "echilibreze" servarul?
cata bataie trebuie sa va luati mah,ca sa pricepeti ca unite e cu doua clase peste voi?
nu plange iubi Basketball
lingeti~va ranile baieti si caiti~va
the end is near
Userer2
Userer2

Mesaje : 10
Reputatie : 0
Data de inscriere : 17/07/2015

Sus In jos

discutii de pe alte servere - Pagina 2 Empty dejavu ia viteza

Mesaj  Userer2 Joi 23 Iul - 15:30

http://travian-reports.net/ro/report/32449dcfdb2
artefact cucerit pe moca basketball
sigur a facut ceva zeita sau maxine ... au dat drumul la def,au anulat eschiva sau a facut blackmoon ceva vraji.
rusine unite,nu aveati voie sa cueriti artefactul ala
Userer2
Userer2

Mesaje : 10
Reputatie : 0
Data de inscriere : 17/07/2015

Sus In jos

discutii de pe alte servere - Pagina 2 Empty ghilidef

Mesaj  Userer2 Lun 20 Iul - 10:56

inca un def de succes marca NE
bine,varianta oficiala a lui marjatu va fi ca maxine sau zeita i~a anulat eschiva lui ghilibardet
http://travian-reports.net/ro/report/318268ded2b
Userer2
Userer2

Mesaje : 10
Reputatie : 0
Data de inscriere : 17/07/2015

Sus In jos

discutii de pe alte servere - Pagina 2 Empty ba

Mesaj  Userer2 Dum 19 Iul - 23:02

ba gaina care esti
daca tot trimiti pe satul de start a lui maxine, macar baga si tu o armata care e in stare sa ia raport
Subiect: antibiotic atacă pe Angel of Death
trimis astăzi 21:58:46reportButton archivereportButton accessreportButton delete
Atacator [N-Team E] calciu din satul antibiotic
Legionnaire Praetorian Imperian Equites Legati Equites Imperatoris Equites Caesaris Ram Fire Catapult Senator Settler
Trupe 0 0 12062 0 6227 55 100 268 0 0 1
Victime 0 0 12062 0 6227 55 100 268 0 0 1
Informaţii Zid nu a fost avariat(ă).
Informaţii �nar nu a fost avariat(ă).
Informaţii ar nu a fost avariat(ă).
Informaţii dat nu s-a întors

Basketball
Userer2
Userer2

Mesaje : 10
Reputatie : 0
Data de inscriere : 17/07/2015

Sus In jos

discutii de pe alte servere - Pagina 2 Empty Re: discutii de pe alte servere

Mesaj  Hannibal. Dum 19 Iul - 0:13

Na ca sa dus si un spionaj,artefact imposibil de furat se spune nu?:)Din fericire noi nu am stiut asta Basketball
avatar
Hannibal.
Pedestru
Pedestru

Mesaje : 96
Reputatie : 3
Data de inscriere : 14/06/2013

Sus In jos

discutii de pe alte servere - Pagina 2 Empty Re: discutii de pe alte servere

Mesaj  Hannibal. Sam 18 Iul - 22:30

Dupa ce ati trimis armatele din ne pe natari va mai si laudati ca prosti cu "realizarile" voastre...sau eschive anulate,apoi va intrebati de ce va baneaza pana si mh de casa al vostru ,Anathem
Multumesc pt clean-uri unite,avand in vedere ca erati de trei ori mai multi,sa intrat organizat,ca maxine are sau a avut parolele la 50% din cadranul NE,ca aveati mh in echipe(zeita atena) ca aveati pe server pe mh anathem prietena lui maxine eu spun ca ne-am descurcat onorabil...plus ca artefactele sunt ca femeile,nu sti niciodata cand te parasesc Basketball
Pentru cine nu stie,User asta este un frustrat de pe rox,era ferma mea acolo,acum joaca pe s3 in SW... study
Si raportul ar fi fain de pus tot,sa ratat cucerirea acelui artefact,deci tiltul era Uk team si gabriello au luat-o in brate king
avatar
Hannibal.
Pedestru
Pedestru

Mesaje : 96
Reputatie : 3
Data de inscriere : 14/06/2013

Sus In jos

discutii de pe alte servere - Pagina 2 Empty valigator buciflexat zeroficat

Mesaj  Userer2 Sam 18 Iul - 14:10

Userer2
Userer2

Mesaje : 10
Reputatie : 0
Data de inscriere : 17/07/2015

Sus In jos

discutii de pe alte servere - Pagina 2 Empty Re: discutii de pe alte servere

Mesaj  Userer2 Sam 18 Iul - 12:41

Lord Dark a scris:Aratati si voi cine si ce artefacte a cucerit...
Top alianţe (ofensive)
Alianţă Jucător(i) Ø Puncte
1. UNITE SE 58 12520 726180
2. UNITE A 60 9856 591378
3. UNITE X+ 58 9799 568315
4. Unite 69 58 9035 524022

Măiestria arhitecţilor unic (‎‭‭5‬×‬‎) Trezorerie: 20, Efect: Cont UK Team Unite 69
Opincile lui Zamolxes unic (‎‭‭2‬×‬‎) Trezorerie: 20, Efect: Cont maxine UNITE X+
Licoarea vracilor unic (‎‭‭10‬×‬‎) Trezorerie: 20, Efect: Cont Sutza N-Team A
Hrana zeilor unic (‎‭‭‭1‬‬/‭‭2‬‬‬‎) Trezorerie: 20, Efect: Cont DejaVu UNITE A
Jurământul cavalerilor unic (‎‭‭‭1‬‬/‭‭2‬‬‬‎) Trezorerie: 20, Efect: Cont heioda UNITE X+
Protecţia zeilor unic (‎‭‭500‬×‬‎) Trezorerie: 20, Efect: Cont tajka UNITE SE
Calul troian unic (‎‭‭500‬×‬‎) Trezorerie: 20, Efect: Cont marjatu N-TEAM*

Unite vs N-Team la artefacte mari Scor 16-8
Unite vs N-Team la artefacte mici Scor 17-16
Urmeaza prelungiri
Userer2
Userer2

Mesaje : 10
Reputatie : 0
Data de inscriere : 17/07/2015

Sus In jos

discutii de pe alte servere - Pagina 2 Empty Re: discutii de pe alte servere

Mesaj  Lord Dark Vin 17 Iul - 21:18

Aratati si voi cine si ce artefacte a cucerit...
Lord Dark
Lord Dark
Tarabostes
Tarabostes

Mesaje : 617
Reputatie : 40
Data de inscriere : 01/09/2010

Sus In jos

discutii de pe alte servere - Pagina 2 Empty hrrr

Mesaj  Userer2 Vin 17 Iul - 15:35

16~9 dupa repriza a doua
prin pozitionarea artefactelor pe harta,jucatorii din nord au fost grav dezavantajati si furati de catre echipa din germania care le~a implementat.
trebuie facuta neaparat o sesizare la germania pentru ca un poate fi decat vina lui maxine sau a zeitei,care au furat parolele de la echipa tehnica. rusine dinu patriciu,s~a vazut clar pixelul albasru pe raportul in care a fost cucerit calul troian,chiar daca au iesit din alianta shave si motanul.
Userer2
Userer2

Mesaje : 10
Reputatie : 0
Data de inscriere : 17/07/2015

Sus In jos

discutii de pe alte servere - Pagina 2 Empty arte

Mesaj  Userer2 Vin 17 Iul - 14:21

ion gura de aur,cica zic baietii ca e 12-3 scorul in prima repriza de artefacte
hai mai baga niste dume,ca sa nu zica lumea pe aici ca ai murit,ca tot ti~ai luat cal hahahaha
Userer2
Userer2

Mesaje : 10
Reputatie : 0
Data de inscriere : 17/07/2015

Sus In jos

discutii de pe alte servere - Pagina 2 Empty Re: discutii de pe alte servere

Mesaj  Hannibal. Mier 15 Iul - 19:37

Istoria conturilor mele ascunde ceva rusinos?Pai exista rapoarte,si oameni care stiu exact ce au facut conturile mele,Ares parca avea aproape 400k pretorieni,si sustinea un 2mil deff la ww singur,ca sa nu mai vb de zecile de capitale demolate in atacurile coordonate de pe acel cont.Speedy gonzales,a demolat singur 15 capitale dintr-o alianta,la 0,si alte chesti mai marunte pe care e mai bine sa nu le sti:)) Tu poti sa ne spui un nume de cont de al tau,care vrei tu...ca sa plangem impreuna?Cei care iti transmit franturi de date uita ca toate esecurile au fost compensate cu varf,eu inca am discutiile in care lideri tai actuali se plangeau ca nu stiu sa faca o intercalare,sa dea un atac la secunda..sau cum spunea Maxine "ce este aia infrastructura?".
Nu contul conteaza dragul meu, omul din spatele lui,si ca sa fiu mai explicit...daca de maine te iau coplayer tu crezi ca ai sa devi mai inteligent?Nu,la fel ai sa mori,sa fi prost nu este o alegere,asa te nasti pur si simplu. Basketball
Acum serios..spune 1 cont pe care ai jucat,cel mai tare,de care esti cel mai mandru,sa vedem in cat timp ne pufneste rasul bom
avatar
Hannibal.
Pedestru
Pedestru

Mesaje : 96
Reputatie : 3
Data de inscriere : 14/06/2013

Sus In jos

discutii de pe alte servere - Pagina 2 Empty lol

Mesaj  userer Sam 11 Iul - 14:50

hahaha...care inteligenta,domnu? ai gandit tu vreodata cu propriul creier pe vremea cand ti s~a permis sa joci in unite? norocul tau a fost ca ai avut~o in spate pe fraiera de vipera,care ti~a intrat pe "conturi" altfel cu stilul tau da mare strateg de vatra dornei,faceai rahatul praf si anu asta,sau repetai istoria cu conturile ares,speedy gonzales sau alte conturi unde toata armata pe care ai facut~o ti~a fost stearsa de mh pentru folosire de scripturi,sau iti murea pe garaje,ori ti~o rupeai tu pe oazele proprii,ca te pricepi de minune la de astea.
ai de capul lui marjatu pe care l~ai preluat...daca o sa ajunga sa faca ceva util pe serverul asta(desi are cota mica la pariurile din unite,ca va fi banat pana in planuri) promit ca o sa imi fac cruce cu mana stanga Smile)
huny~buni a scris:daca asa purtatori de cuvant are unite
ti~am mai spus ca esti pe langa subiect,baiete. aia din unite stau in banca lor si isi vad de joc,nu stau pe forumuri sa castige razboiae cu loseri care nu pot castiga pe un server de travian. unite nu are nevoie de purtatori de cuvant,pentru ca are destui purtatori de catapulte si destui purtatori de resurse dinspre nord spre sud.
jucatori din nord,treziti~va!!! cu acest individ la butoane o sa luati bataie la zero. va dau acest avertisment,pentru nu vreau sa ramanem complet fara adversari. un server castigat de noi impotriva la niste neica nimeni,care se vor devora intre ei,cu mult inainte de final,ne va diminua din meritele pe care le avem...si nu vreau sa ramanem cu armate facute doar ca sa demolam capitala natarilor Very Happy
userer
userer

Mesaje : 11
Reputatie : 1
Data de inscriere : 06/07/2015

Sus In jos

discutii de pe alte servere - Pagina 2 Empty Re: discutii de pe alte servere

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 6 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum