Aliantele GDN
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

stergere/predare cont

In jos

stergere/predare cont Empty stergere/predare cont

Mesaj  SPEEDY000 Lun 18 Iul - 13:04

nu vreau sa par a fi obraznic dar,multi dintre colegii din aliantele GDN[si nu numai]si-au sters contul...
exemplu?effect13 , dreea ...
pentru cei care vor sa ne paraseasca,as putea,cu permisiunea voastra,sa ofer niste alternative[una din ele e afisata la profil]
pana cand mi se da unda verde[daca mi se da]sa postez aici link-urile,cei ce doresc sa incerce alte jocuri,sunt rugati sa imi scrie,in travian,mesaj CU SUBIECT[cele fara subiect,cu exceptia mesajelor de la sefi,vor fi STERSE fara a fi citite]

multumesc ca v-ati facut timp sa cititi acest mesaj
SPEEDY000
SPEEDY000
Calaret fulger
Calaret fulger

Mesaje : 126
Reputatie : 6
Data de inscriere : 08/07/2011
Varsta : 39
Localizare Localizare : Bucuresti

Sus In jos

stergere/predare cont Empty bulii

Mesaj  SPEEDY000 Dum 28 Aug - 19:13

daca o sa va aflati in situatia in care se afla buii sau pur si simplu vreti sa incercati alte jocuri,va rog sa scrieti


Ultima editare efectuata de catre SPEEDY000 in Dum 28 Aug - 22:14, editata de 1 ori
SPEEDY000
SPEEDY000
Calaret fulger
Calaret fulger

Mesaje : 126
Reputatie : 6
Data de inscriere : 08/07/2011
Varsta : 39
Localizare Localizare : Bucuresti

Sus In jos

stergere/predare cont Empty Re: stergere/predare cont

Mesaj  Vizitato Dum 28 Aug - 20:52

Buii deci te rog Very Happy , ma aflu in aceasta situatie intrucat aicea joc defensiv si e foarte plictisitor , mai joc Ts5 si Ts6 unde sunt cu barbarii , si e mult mai interesant , aicea ma plictisesc , dau doar cladiri si armata la fac
avatar
Vizitato
Vizitator


Sus In jos

stergere/predare cont Empty Re: stergere/predare cont

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum